Galerie

Warsztaty Uwielbienia w Augustowie

W dniach 4-5 marca poprowadziliśmy w Augustowie warsztaty o modlitwie uwielbienia.

Był to dość intensywny, ale niezwykły czas, w którym mogliśmy doświadczać Bożej obecności i mocy Jego działania. Całość zakończyła się ponad dwugodzinnym Wieczorem Chwały w parafii św. Jana Chrzciciela w Augustowie, gdzie mogliśmy na własne oczy zobaczyć żywy, radosny Kościół.

Chwała Panu!

 

Zapraszamy również do zapoznania się ze świadectwami osób uczestniczących w tym spotkaniu:

 

Ania (21 lat)
Dzięki warsztatom,bardziej otworzyłam się na miłość Bożą. Po raz kolejny mogłam uznać Jezusa jako Pana mojego życia. Na nowo pozwoliłam się Mu prowadzić. A On dał mi nowe życie! :)
Odkryłam jak wielką moc ma modlitwa Uwielbienia i że może być ona częścią mojego życia, nie tylko wtedy gdy jest dobrze, ale też wtedy gdy coś jest nie tak!
To był bardzo owocny czas!

Sylwia (29 lat)
Jestem z Augustowa. Choruje od pół roku na depresję i ciężko bardzo mi było z tym wszystkim. Po tym spotkaniu jest mi lżej.
Zaufałam. Uwierzyłam. Najlepsze lekarstwo.
Dziękuję kochani, że w tych ciężkich dla mnie chwilach zobaczyłam nadzieje na przyszłość.
Pozdrawiam.
P.S. jesteście świetni.

Emilia
Krotkie swiadectwo tego, co Pan uczynił na warsztatach:
odkryłam, że mam piękny i wysoki głos, a po drugie zobaczyłam, jak Panu na mnie zależy i że kocha mnie w każdym momencie mego życia.
Pan przełamał moje myślenie, że nie jestem godna i zabrał strach przed śpiewaniem przy mikrofonie.
A! I mocno zapadł mi wasz tekst "uwielbienie jako styl życia".

Hanna
Jestem od 6 lat w Odnowie w Duchu Świętym.
Jestem wdową od 8 lat, matka dwójki dzieci (24 i 17 lat).
Czas w Augustowie...to był cudowny czas!!! Doświadczyłam poczucia, potwierdzenia, że wszystko, co dzieje się w moim życiu nie jest przypadkiem, że jeśli zaakceptuję zdarzenia, tak naprawdę z zaufaniem Panu, z serca, to On z każdej sytuacji wyprowadzi dobro.
Jestem chora, na zwolnieniu i uwielbiam w tej chorobie Boga, bo mam na to czas, którego tak brakuje, kiedy się zapętlimy w codzienności, mam czas na lekturę "Czas uwielbienia", mam czas na wszystko! Chwała Panu!
To też świetna lekcja pokory - pojechałam, by śpiewać i straciłam głos, by usłyszeć i doświadczyć, co zazwyczaj zagaduję.
Chwała Panu!

Mirek
Dzisiaj na spotkaniu naszej grupy ludzie oglądali się czy to na pewno my śpiewamy, czy nas w Augustowie nie podmienili :)
Dziękuję Bogu za Was i ten czas w którym doświadczyłem jego mocy, doświadczenia jego bliskości i obecności. Dzięki czemu mogę jeszcze lepiej Mu służyć.